Milí rodičia a priatelia našej škôlky,

radi by sme poďakovali za pomoc všetkým, ktorí v minulosti pomohli našej Materskej škole a poukázali nám 2% dane z príjmu.

V roku 2018 naše občianske združenie z poukázaných 2% dane získalo 2.767,92 €.

Všetky poukázané finančné prostriedky budú opäť použité na skvalitnenie výchovno-vzdelávacích procesov a podporu vzdelávania našich detí.

Aj tento rok sa uchádzame o Vašu priazeň.

Veríme, že u Vás nájdeme porozumenie a Vy osobne, Vaša rodina, priatelia a známi či firma pomôžu poukázaním 2% zaplatenej dane našim deťom.

Na toto milé gesto budete potrebovať tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane“, ktoré si môžete stiahnuť tu.

Popis krokov pre venovanie 2% z dane:

Zamestnanci:

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov do 15.2.2019 a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  3. Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite/doručte obidva formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Podnikatelia:

Uvádzajú prijímateľa 2% priamo vo svojich daňových priznaniach.

Údaje o prijímateľovi:

Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE